Soda Ayran Limon Kürü

Anasayfa » Diğer Tarifler » Soda Ayran Limon Kürü

Eklenme Tarihi : 26.03.2017  |   Okunma : 17  |   Yorum : 0

Hemen her markette kolaylıkla bulabileceğiniz malzemeler ile hazırlayabileceğiniz bu zayıflama kürü sayesinde göbek çevresine yerleşmiş yani göbek simidi denilen yağlardan ve istenmeyen fazla kilolardan kurtulup fit bir görüntü elde edebilirsiniz. Hazırladğınız Soda, Limon ve ayran kürü sayesinde çok kısa bir zaman içerisinde etkisini hissettirecek derecede gösteriyor. Sizde yaza kadar fazla kilolarınızdan kurtulup, kısa zaman içerisininde fit bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız soda, limon ve ayran kürünü denemelisiniz.

Sodalı kür ne kadar süre kullanılmalıdır?
Hazırladığınız Soda, Limon ve ayran kürü sayesinde metabolizmanız hızlanarak daha hızlı ve daha etkili kilo vermenize yardımcı oluyor. Bu sebeple her gün düzenli olarak 2 hafta uyguladığınızda istenmeyen yağlardan ve kitlesel göbek yağlarından kurtulabilirsiniz.

Soda Ayran Limon Kürü Malzemeleri
3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
1 Şişe maden suyu
Yarım limon

Sodalı kür nasıl hazırlanır?

Soda Ayran Limon Kürü Hazırlanışı: Göbek Eritme Karışımı Tarifi


Karışımı hazırlayacağımız bir kap içerisine 3 yemek kaşığı yoğurdu ekleyerek üzerine yarım limon suyunu ilave ediyoruz. Homojen bir kıvam yakalayıncaya kadar Limon ile Yoğurdu karıştırıp üzerine yavaş yavaş soda ekliyoruz. Burada yavaş eklememizin sebebi soda köpürerek taşabilme ihtimaline karşı aldığımız bir önlemdir bu yüzden çok yavaş ekleyin.

Sodalı kür nasıl uygulanmalıdır?
Soda Ayran Limon Kürünün Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz soda, ayran ve limon kürünü kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce tüketmeniz gerekmektedir. Soda kürünü uygularken hafif bir diyette yaparsanız etkisi oldukça yüksek olacaktır. Verimli bir sonuç almak istiyorsanız yediklerinize de oldukça dikkat etmelisiniz. Soda kürü düzenli bir şekilde kullanıldığında metabolizmaya etkisi sayesinde hızlı bir şekilde eriyerek zayıflamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca tembel bir bağırsak yapısına sahipseniz bu kür oldukça ideal. İçerisindeki probiyotikler ve mineraller sayesinde bağırsak sistemini çalıştırarak daha hızlı ve kaliteli bir sindirim gerçekleşiyor.

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

FACEBOOK YORUMLAR

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Günün Tarifi

Günün Tarifi
3 Malzemeli Browni Tarifi

3 Malzemeli Browni Tarifi Ekleyen : Yemek Tarifleri